proti - to be online
autor: Marta Łubik , kategoria: Kurator , data dodania: 22.01.2018
„Sąd opiekuńczy ustanowił nadzór kuratora sądowego nad moim kontaktami z synem. Czym różni się nadzór kuratora od udziału kuratora w kontaktach z dzieckiem? Jak taki nadzór wygląda i co ma na celu?”
[ . . . ]
    2                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: Marta Łubik , kategoria: Kurator , data dodania: 15.01.2018
„Chciałbym złożyć wniosek o ustalenie moich kontaktów z synem w obecności kuratora sądowego, ale dowiedziałem się od znajomego, że udział kuratora jest płatny. Chciałbym dowiedzieć się ile kosztuje udział kuratora w kontaktach z dzieckiem i kto za to płaci?”
[ . . . ]
    5                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: Marta Łubik , kategoria: Kurator , data dodania: 08.01.2018
„Moja była żona złożyła wniosek o ustalenie moich kontaktów z synem w obecności kuratora sądowego w co drugą sobotę i niedzielę w godz. od 12.00 do 16.00. Chciałbym dowiedzieć się w jakich sytuacjach ustanawiany jest udział kuratora w kontaktach z dzieckiem, jak on wygląda i jakie są obowiązki kuratora?”
[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: Marta Łubik , kategoria: Kurator , data dodania: 01.01.2018
„Złożyłam do sądu pozew o ustalenie ojcostwa po czym dowiedziałam się, że ojciec dziecka zmarł. Od znajomej usłyszałam, że w takiej sytuacji sąd ustanawia kuratora dla nieżyjącego domniemanego ojca pozwanego. Chciałabym dowiedzieć się czy rzeczywiście jest taka procedura i na czym dokładnie polega kuratela?”

[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
?>