proti - to be online
autor: Marta Łubik , kategoria: Separacja , data dodania: 23.10.2017
„Od kilku miesięcy nieustannie kłócimy się z żoną. Nie potrafimy się porozumieć mimo, że kiedyś byliśmy zgodnym małżeństwem. Żona zaproponowała separację, gdyż chce zastanowić się nad przyszłością naszego małżeństwa. Proszę mi wytłumaczyć na czym polega separacja, kiedy jest możliwa i jakie są jej skutki?”
[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: Marta Łubik , kategoria: Rozwód , data dodania: 16.10.2017
„Od ponad roku nie układa się w moim małżeństwie, kłótnie i nieporozumienia są codziennością. Chciałabym złożyć pozew o rozwód i zakończyć małżeństwo, ale boje się, że sąd nie da mi rozwodu, ponieważ ciągle mieszkam z mężem. Czy w mojej sytuacji sąd może orzec rozwód?”
[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: Marta Łubik , kategoria: Rozwód , data dodania: 09.10.2017
„Moja żona chce się rozwieść. Złożyła już pozew o rozwód i został wyznaczony pierwszy termin rozprawy. Chciałbym przygotować się do postępowania rozwodowego i dowiedzieć się czy sąd w sprawie o rozwód może dokonać np. podziału majątku wspólnego i o czym konkretnie orzeka sąd w wyroku rozwodowym?”
[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: Marta Łubik , kategoria: Alimenty , data dodania: 02.10.2017
„Moja była żona żąda na rzecz naszego 3-letniego syna alimentów w kwocie 1.500 zł miesięcznie. Uważam, że ta kwota jest stanowczo za wysoka. Chciałbym się dowiedzieć od czego zależy wysokość alimentów i co sąd bierze pod uwagę, kiedy je zasądza?”
[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: Marta Łubik , kategoria: Rozwód , data dodania: 25.09.2017
„Od kilku miesięcy nie układa się pomiędzy mną a moją małżonką. Postanowiłem się wyprowadzić z domu i złożyć pozew o rozwód. Zastanawiam się czy mogę sam siebie reprezentować przed sądem czy może powinienem zwrócić się o pomoc do profesjonalnego pełnomocnika?”
[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
|
1
...
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|