Kancelaria  

Kancelaria Radczyni Prawnej Marty Łubik-Piotrowskiej świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych.

Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i zaangażowania świadczymy usługi prawne na najwyższym poziomie.

Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach o rozwód, o alimenty, o ustalenie kontaktów z dziećmi, a także ich miejsca pobytu oraz w sprawach majątkowych, w szczególności dotyczących ustanowienia rozdzielności majątkowej oraz podziału majątku.

Z uwagi na delikatny charakter spraw rodzinnych zapewniamy zaangażowanie, indywidualne podejście do sprawy i ustalenie strategii, która pozwoli zminimalizować straty emocjonalne i finansowe.

Drugim filarem Kancelarii jest pomoc prawna w sprawach z zakresu prawa pracy, w szczególności sprawach związanych z uprawnieniami przyszłych rodziców, mam oraz ojców. Pomagamy przejść przez zawiłe i skomplikowane procedury urlopów rodzicielskich i powrotów do pracy.

Kolejną gałęzią i zarazem specjalizacją Kancelarii jest kompleksowa pomoc prawna w sprawach związanych z przemocą w rodzinie oraz przestępstwem niealimentacji. Mając świadomość tego jak ciężko jest poprosić o pomoc osobie doświadczającej przemocy przeprowadzimy Cię krok po kroku przez prawdopodobnie najtrudniejszy dla Ciebie okres w Twoim życiu.

Czwartym filarem Kancelarii jest obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących ochrony dóbr osobistych. Wychodząc naprzeciw modnemu i rozprzestrzeniającemu się w ostatnich latach hejtowi pomagamy chronić takie dobra jak m.in. wizerunek, cześć, nazwisko lub pseudonim.

Chcąc zapewnić Państwu pomoc prawną na najwyższym poziomie Kancelaria współpracuje z zespołem specjalistów, do których należą: radcowie prawni i adwokaci, komornik, notariusz, rzeczoznawca majątkowy, tłumacz przysięgły oraz detektyw.