Radczyni Prawna i Mediatorka  

  Marta Łubik-Piotrowska  

Jestem radczynią prawną specjalizującą się w sprawach rodzinnych, w szczególności w sprawach o rozwód, o alimenty, w sprawach dotyczących opieki nad małoletnimi dziećmi oraz w sprawach majątkowych.

W dużej mierze pomagam mamom, ojcom oraz przyszłym rodzicom w kwestiach związanych z urlopami rodzicielskim. Czas oczekiwania na dziecko powinien być spokojny i szczęśliwy, pozbawiony jakichkolwiek sytuacji stresogennych, dlatego doradzam i staram się uspakajać przyszłe mamy oraz przyszłych ojców w kwestiach przysługujących im praw w tym szczególnym okresie.

Świadczę także usługi z zakresu prawa cywilnego oraz prawa karnego, gdyż postępowanie rodzinne łączy się często z koniecznością dochodzenia swoich praw również i na tych polach.

Jestem również Mediatorką wpisaną na listę stałych mediatorów zarówno przy Sądzie Okręgowym w Warszawie jak i przy Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie. Jako Mediatorka dążę do ułatwienia stronom rozmowy i znalezienia satysfakcjonującego i akceptowalnego rozwiązania dla obu stron. Dzięki mediacji można uniknąć postępowania sądowego lub je znacząco skrócić.

Jestem członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, a także absolwentką Podyplomowych Studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie na kierunku Rzeczoznawstwo Majątkowe.

Posiadam wieloletnie doświadczenie, które zdobywałam w warszawskich kancelariach prawniczych, a także pracując w jednym z Sądów Rejonowych w Warszawie oraz uczestnicząc w wielu szkoleniach z zakresu prawa rodzinnego i prawa cywilnego.

Pomogę ci na każdym etapie postępowania sądowego, a także przed jego wszczęciem. Wysłucham, przeanalizuję, a następnie doradzę i zaproponuję najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Prowadząc sprawę zawsze kieruje się dobrem Klienta, dokładam wszelkich starań, aby zminimalizować zarówno straty emocjonalne jak i finansowe. Aby ograniczyć stres pozostaje z Klientem w stałym kontakcie i informuję na bieżąco o podejmowanych czynnościach w sprawie i konsultuję z nim konkretne działania.

W przeciwieństwie do Ciebie nie kieruje się emocjami tylko wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym pomogę Ci przejść przez ten bolesny i pełen strachu okres w Twoim życiu.

Sprawy rodzinne są sprawami o ogromnym ładunku emocjonalnym i należą do szczególnie delikatnych, dlatego niezbędne jest wsparcie doświadczonego pełnomocnika.

Chcąc dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz szerzyć w sposób przystępny wiedzę prowadzę bloga oraz konta w social mediach, na które Cię serdecznie zapraszam.