proti - to be online
autor: r. pr. Marta Łubik-Piotrowska , kategoria: Mediacje , data dodania: 16.11.2020
„Trzy miesiące temu złożyłem pozew o rozwód, jesteśmy już po pierwszej rozprawie i sąd zaproponował podjęcie mediacji. Nie wiem czy chce uczestniczyć w mediacji, gdyż jestem zdecydowany na rozwód. Czy powinienem wziąć w niej udział, jak w ogóle wygląda taka mediacja i ile ona trwa? Jakie będą skutki jeśli nie wyrażę zgody na uczestniczenie w tej mediacji?” [ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: r.pr. Marta Łubik-Piotrowska , kategoria: Mediacje , data dodania: 21.09.2020

„Razem z mężem wyraziliśmy zgodę na udział w mediacji, jednakże zakończyła się ona fiaskiem. W czasie mediacji mąż przyznał się do romansu, zgodził się na płacenie alimentów w kwocie przeze mnie żądanej w zamian za co ja miałam odstąpić od orzekania o jego winie. Nie zgodziłam się na tą propozycję, ponieważ zranił mnie i uważam, że sąd powinien orzec, że to on jest winny rozpadu naszego małżeństwa. Czy mogę na rozprawie wskazać, że mąż podczas mediacji przyznał się do zdrady?”

[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: r.pr. Marta Łubik-Piotrowska , kategoria: Mediacje , data dodania: 31.08.2020

„Na ostatniej rozprawie sąd zaproponował abyśmy z żoną skorzystali z mediacji celem dogadania się w kwestiach związanych z naszym synem. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, obawiam się tylko czy na takie mediacje mnie stać. Proszę o odpowiedź czy mediacje są płatne, a jeśli tak to kto ponosi koszty mediacji?”

[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
autor: r.pr. Marta Łubik-Piotrowska , kategoria: Mediacje , data dodania: 20.07.2020

„Trzy miesiące temu złożyłem pozew o rozwód, jesteśmy już po pierwszej rozprawie i sąd zaproponował podjęcie mediacji. Nie wiem czy chce uczestniczyć w mediacji, gdyż jestem zdecydowany na rozwód. Czy powinienem wziąć w niej udział, na czym ona polega i ile trwa? Jakie będą skutki jeśli nie wyrażę zgody na uczestniczenie w tej mediacji?”

[ . . . ]
    0                     CZYTAJ WIĘCEJ
?>