RADCZYNI PRAWNA I MEDIATORKA

MARTA ŁUBIK-PIOTROWSKA

Jestem radczynią prawną specjalizującą się w sprawach rodzinnych, w szczególności w sprawach o rozwód, o alimenty, w sprawach dotyczących opieki nad małoletnimi dziećmi oraz w sprawach majątkowych.

Jestem również Mediatorką wpisaną na listę stałych mediatorów zarówno przy Sądzie Okręgowym w Warszawie jak i przy Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie. Jako Mediatorka dążę do ułatwienia stronom rozmowy i znalezienia satysfakcjonującego i akceptowalnego rozwiązania dla obu stron. Dzięki mediacji można uniknąć postępowania sądowego lub je znacząco skrócić.

 

 

KANCELARIA

Kancelaria Radczyni Prawnej Marty Łubik-Piotrowskiej świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych.

Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i zaangażowania świadczymy usługi prawne na najwyższym poziomie.

Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach o rozwód, o alimenty, o ustalenie kontaktów z dziećmi, a także ich miejsca pobytu oraz w sprawach majątkowych, w szczególności dotyczących ustanowienia rozdzielności majątkowej oraz podziału majątku.

Z uwagi na delikatny charakter spraw rodzinnych zapewniamy zaangażowanie, indywidualne podejście do sprawy i ustalenie strategii, która pozwoli zminimalizować straty emocjonalne i finansowe.